Вы здесь
Стабілізатор напруги для газового котла Технологии 

Стабілізатор напруги для газового котла

stablzator-naprugi-dlya-gazovogo-kotla

Попереджаючи передчасний знос і псування устаткування, при таких умовах варто задуматися про придбання стабілізатора напруги.

Адже стрибки напруги та інші відхилення в вітчизняних електромережах легко нокаутують навіть самі надійні газові котли закордонного виробництва, які зазвичай розраховані на електропостачання з близькими до ідеалу параметрами. Тому у інструкції рекомендації щодо підключення котла через стабілізатор у більшості виробників давно перетворилися з ненастирливих порад в суворі вимоги: якщо не буде стабілізатора — не буде гарантійного ремонту.

Більше інфи про стабілізатори напруги для газових котлів, за ссилкою https://prel.prom.ua/g2297297-stablzatori-naprugi-300

 

Для сталої та якісної роботи електронних механізмів потрібно забезпечити величину напруги в мережі — 220 В, при цьому похибка не повинна перевищувати 5%. Зазвияай серцем ьудь-якого стабілізатора напруги називаютьтрансформатор з кількома обмотками. Обмотки відповідають кожна за свій діапазон напруги, видаючи на виході необхідні 220 В. Зрозуміло, що якщо діпазон нижче 220 В то обмотки функціонують на підвищення, а інші обмотки — на зниження напруги. Електронна частина стабілізатра повина розрізняти величину вхідного струму методом безперервного вимірювання, далі електроника направляє його на підвищувальну або знижувальну обмотку, тоді в підсумку на виході будуть 220 В ± 10%. Така функціональність стабілізаторів напруги.Стабілізатори діляться на особливі групи — електромеханічні (з сервоприводом), релейні (електроні) та сімісторні. Механізми з першої групи діють як автотрансформатор, у якому бігунок, за допомогою сервоприводу ковзає по обмотці. Це найдешевший варіант з невеликими показниками надійності. Релейним стабілізатрам притаманні обмотки, які перемикаються за допомогою реле, а тоді зрозуміло, що в третій групі пристроїв це все роблять роблять сімістори. Як зазачають фахівці, оптимальним вибором для газових котлів будуть релейні, так як у них добре співвідношення ціна-якість, та надійність. З метою підвищення надійності та зменшення вартості деякі виробники пропонують гібридні стабілізатори, де застосовані реле спільно з сімісторами.

Перед тим, як купувати стабілізатор, розраховується його необхідна потужність. Розрахунок такий же, як і розрахунок потужністі навантаження обладнання котла, помножена на 5. Отримана цифра множиться на коефіцієнт захисту 1,3. Остаточне число стане показником потужності стабілізатора для обраної мережі.

У питанні який стабілізатор підійде краще до газового котла — однофазний або трифазний, відповідь буде, що вибір повинен базуватись на тому, на які показники розраховане газове обладнання для підключення. Якщо газовий котел розрахований на 220 В, — буде достатньо і однофазного стабілізатора. У випадку коли газове обладнання розраховане 380 В, треба використовувати трифазний агрегат стабілізації напруги.

Враховуючи паспортні дані та висновки вимірів напруги в своїй мережі, можна підібрати стабілізуючий пристрій для газових котлів, враховуючи споживану потужність, швидкість реакції на зміни напруги, діапазон вхідної напруги, точність підтримуваного вольтажа на виході. Крім цього, не завадить визначитись з виробником стабілізаторів.

Спеціалісти компанії «Правильне електроживлення» рекомендують модель АСН-250, львівського виробника «ЛВТ», як провірену модель для стабілізаторів напруги.

Похожие записи

Оставить комментарий